אורתודונטיה למבוגרים | מרפאת האלה
| 09-794-33-33

הטיפולים שלנו:

אורתודנטיה למבוגרים

אורתודנטיה למבוגרים


במרפאת האלה אנו מטפלים במגוון רחב של ליקויי סגר ושיניים עקומות. מלבד ההתמחות שלנו באורתודנטיה לילדים, אנו מעניקים שלל סוגי טיפולים ברמה גבוה למטופלים מבוגרים. מרפאת האלה היא מרפאה רב תחומית מובילה, המציעה מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת.
בין הפתרונות הטובים ביותר העומדים לרשותכם, חשוב לציין את הגשר השקוף. זהו יישור שיניים בלתי נראה, נוח מאוד. נדגיש כי לא מדובר ביישור בדרך היקרה ביותר (יישור פנימי) אלא יישור המבוסס על פתרון שקוף שעוטף את השיניים ומפעיל לחץ מדוד. שמה של השיטה, שיטת invisalign ואצלנו תמצאו רופאים מקצועיים ליישור שיניים בשיטה המעולה הזו.

יישור סמוי במחירים נוחים

טיפולים אורתודנטיים מאפשרים גם למבוגרים להגיע עם שיניים לא ישרות ועם ליקויי סגר שונים ולצאת לאחר פרק זמן מסוים עם חיוך יפה ושיניים ישרות. בעזרת מתקן שקוף, גשר מיוחד שאיננו גשר פנימי אך גם לא גשר ברזלים רגיל, משיגים את החיוך היפה מבלי שניתן לראות כי אתם באמצע יישור שיניים.

יתרון חשוב של שיטת invisalign נשען גם על כך שניתן להסיר את הגשר לצורך ניקוי השיניים. בצורה כזאת, מונעים מקרים של ריח פה לא נעים או אפילו עששת שנוצרת בשל קושי לניקוי בין הסמכים (הקוביות בגשר הרגיל או הפנימי). את הגשר השקוף מייצרים לכל מטופל על פי מבנה השיניים ואופי הסגר, כך שמצד אחד היישור יהיה די מהיר אך מצד שני לא ייווצר על השיניים לחץ מוגבר בזמן קצר. בזכות העובדה שאנו אנו עובדים עם מעבדות שיניים המקצועיות בישראל המספקות איכות בסנדרטים הגבוהים ביותרכל הטיפול מבוצע תחת קורת גג אחת, בצורה מקצועית ובמחיר נוח והוגן.

מרפאת האלה, מרפאה רב תחומית לשירותכם  

מרפאתנו שוכנת בקריית השרון בנתניה, בניהולו של הדר' אברהם ראובן. אנו גאים על כך כי אנו מציעים שירות כולל ומכל הלב. כל רופאי השיניים שלנו נבחרו בקפידה, הם מנוסים מאוד, חלקם עובדים גם בבתי חולים ונחשבים למבוקשים ביותר בכל הסביבה. אנו מקפידים על אווירה נעימה והכי חשוב – אצלנו המטופל תמיד במרכז. נשמח לארח אתכם ולהציע יחס אישי וטיפול מקצועי.

 

טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה

 

לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה
לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: