טיפולים מורכבים | מרפאת האלה
| 09-794-33-33

הטיפולים שלנו:

טיפולים מורכבים

טיפולים מורכבים


במרפאת האלה בנתניה פועלים אלה לצד אלה מגוון רופאי שיניים בהתמחויות מגוונות. הצוות הבכיר במרפאה כולל רופאי שיניים לילדים וכן כמה וכמה רופאים המתמחים בטיפולים למבוגרים הזקוקים לשיקום הפה ברמה גבוהה. בין היתר ניתנים טיפולי שורש, עקירות לרבות שני בינה ושיניים כלואות, שיקום על גבי שתלים ועוד.

מרפאת האלה – הכל תחת קורת גג אחת

ייחודה של "מרפאת השיניים האלה" טמון בכך שזוהי מרפאה רב תחומית. תחת הנהלתו של דר' אברהם ראובן תפגשו רופאים שצברו ניסיון רב גם בבתי חולים וכן כאלה שעוסקים בעיקר בטיפולים המורכבים יותר, המצריכים מיומנות גבוהה. כמו כן, אנו עובדים עם מעבדות שיניים מקצועיות המספקות איכות בסנדרטים הגבוהים ביותר כך שלא משנה אילו טיפולים ואיזה סוג של שיקום אתם צריכים, במרפאה האלה תמצאו את הכל תחת קורת גג אחת.

גם במידה וזמן רב לא ביקרתם אצל רופא השיניים, אל חשש. אנו מתמחים במתן טיפול באווירה רגועה ומשפחתית, נקבל את פניכם במאור פנים ונכיר לכם את צוות הרופאים המתמחה בטיפולים מורכבים. אנו בעלי ניסיון רב בטיפולי שורש לרבות טיפול הכולל סתימת תעלות, שיקום עם מבנים וכתרים, פיצול שורשים. רופאי השיניים שלנו מבצעים גם השתלות על בסיס שתלים איכותיים, להשלמת חסר בשן אחת או שתיים ועד לחסר שיניים מלא.

ערוכים לקבל את פניכם בצורה מקצועית ויחס אישי

על מנת להשלים טיפולים מורכבים בצורה הטובה ביותר, אנו ערוכים ומוכנים לבצע את כל הבדיקות הנדרשות לפני שנפרוס את תוכנית הטיפולים הטובה והמתאימה. בחלק מהטיפולים ניתן לבצע הדמיה מושלמת עוד לפני הטיפול והפתרון הינו אישי ומותאם למבנה הפה והלסת. ניתן לקבל טיפולים גם בבעיות חניכיים שונות, בכדי לשקם דלקות ולמנוע החמרה בנסיגת החניכיים.

רוצים להכיר מרפאה כלבבכם? מרפאת האלה – רפואת שיניים מתקדמת עומדת לשירותכם. נשמח להכירכם והעניק את מיטב הטיפולים, על בסיס המכשירים והציוד המתקדמים ורופאי השיניים המיומנים שלנו. האווירה אישית וגם ונינוחה לרווחתכם.  
 

טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה

 

לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה
לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: