יישור שיניים שקוף | מרפאת האלה
| 09-794-33-33

הטיפולים שלנו:

יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף


לרשות רופא השיניים העוסק ביישור השיניים עומדות הרבה מאוד שיטות להסדרת משנן לקוי, ליקויי סגר ובמילים אחרת, שיניים עקומות. במרפאת שיניים האלה, בנתניה, תוכלו לפגוש רופאים מקצועים ביישור שיניים הן לילדים והן למבוגרים. השיטה הפופולריות ביותר שאותה אנו מיישמים בקרב המטופלים שלנו מוכרת כיישור שיניים שקוף. יתכן ששמעתם על שיטה זאת גם כשיטת invisalign. להלן נספר לכם כמה דברים על השיטה הזאת וגם – על המרפאה שלנו.

עד כמה חדשה השיטה

שיטת invisalign הינה יחסית חדשה, אולם יש רופאי שיניים שמטפלים בה כבר עשר שנים ויותר. עם הזמן, חלו שיפורים שונים בייצור הגשר כך שהוא מתאים לטיפול בהרבה מאוד סוגים של ליקויי סגר.

גשר בהתאמה אישית

יישור שיניים שקוף לא נעשה באמצעות הכנסת גשר ברזלים, כפי שהיה מוכר מזה שנים. לא צריך להרכיב על השיניים את הקוביות השונות (סמכים) אך חשוב לציין כי הגשר מיוצר בהתאמה אישית. רופא השיניים לוקח את המידות ומתאים את אופי הלחץ שיופעל על כל שן ושן.
אצלנו, במרפאת האלה, עומדים לרשותכם רופאים מקצועיים ליישור שיניים ואנו עובדים עם מעבדות שיניים מקצועיות המספקות איכות בסנדרטים הגבוהים ביותר.

שיטה נוחה למטופלים

שיטת invisalign איננה רק יישור שקוף. זוהי גם שיטה הנחשבת לנוחה מאוד למטופלים. זה נכון גם למטופלים צעירים בגילם ולגם למבוגרים. בין היתר, לא מרגישים את אי הנוחות של הסמכים, הברזלים שקיימים ביישור החיצוני או אפילו הפנימי. כמו כן, ניתן להסיר את המתקן השקוף כדי לנקות את השיניים ובקלות מחזירים אותו למקום.

שיטה מעולה במחיר נוח

במרפאת האלה אנו מרבים לטפל בשיטת היישור השקוף שמשיגה תוצאות טובות מאוד, בתוך פרק זמן סביר ומחיר סביר. רופאיי השינים המקצועיים שלנו ידעו להתאים עבורכם או לילדיכם את הפתרון הטוב, שיאפשר לכם להמשיך בשגרת החיים מבלי להרגיש כמעט שיש לכם מתקן ליישור שיניים בפיכם.

מרפאת שיניים האלה שוכנת בנתניה, קריית השרון. אנו מרפאה רב תחומית, בניהולו של דר' אברהם ראובן. הצוות שלנו כולל רופאים בעלי התמחויות שונות, לרבות רופאים שעובדים גם בבתי חולים מובילים. נשמח לארח אתכם במרפאתנו ולהעניק טיפול מסור, אישי ומקצועי.
 

טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה

 

לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה
לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: