סתימות בשיניים חלביות | מרפאת האלה
| 09-794-33-33

הטיפולים שלנו:

סתימות בשיניים חלביות


השיניים החלביות מתחילות לבקוע כאשר התינוק מגיע לגיל של כחצי שנה. במהלך החודשים הבאים ימשיכו השיניים לבקוע, שיניים אלו עתידות לשמש אותו בשנים הבאות. עד הגיעו לגיל בית הספר, בשלב זה יתחילו השיניים להתחלף בשיניים קבועות. אמנם שן חלבית היא שן זמנית, אבל למרות זאת יש לזכור כי אין להזניח אותה. חשוב לטפל בשיניים החלביות ברצינות ולשמור על שלימותה. מכיוון שכך מציעים במרפאות השיניים לבצע סתימות בשיניים חלביות במקרה ונוצרו חורים בשיניים. סתימות בשיניים חלביות נעשות מתוך מטרה לשמר את השן ואת השורש ולמנוע נזקים והתפשטות של חיידקים בתוך חלל הפה.

שיקום הלסת

יש פגמים מולדים ויש כאלו שנוצרו במהלך השנים. לסת עשויה להיות מעוותת או אסימטרית. במקרים כאלו יהיה חשוב למצוא גורם טיפולי מקצועי שיבצע שיקום מקצועי ויעצב את הלסת ואת השיניים בצורה הרצויה. מדובר על טיפול שנעשה באמצעות אביזרים שונים ובעזרת מכשור עכשווי. המטרה היא לשקם את הלסת ולתקן את המראה הפגום של הפה ושל הפנים. בדומה לטיפול סתימות בשיניים חלביות גם שיקום הלסת או עקירה כירורגית לסת תחתונה ייעשו בידיים מקצועיות של רופאים מומחים בתחום ספציפי זה. כך הסיכויים גבוהים כי הטיפול יצליח להשיג את המטרות שלו בשלימות.

סתימות בשיניים לילדים

בנוסף לידע המקצועי שיש לרופא השיניים חשוב לוודא לפני טיפול סתימות בשיניים חלביות כי הרופא הוא בעל גישה מיוחדת לילדים. שיש לו את הסבלנות הנדרשת והוא יוכל לנהל את הטיפול בשיתוף פעולה מלא של הילד. לא נדיר לגלות כי ילד מתנגד או לא מצליח לבצע את הפעולה אותה מבקשים ממנו לבצע. היות שכך חובה כי הרופא שמבצע סתימות בשיניים חלביות או סתימות בשיניים לילדים יהיה אדיב וידידותי ויבצע את הטיפול מתוך הבנה לילד, ומתוך רצון לבצע עבורו את הטיפול במינימום כאבים ואי נוחות.

עקירה כירורגית לסת תחתונה

מרפאת שיניים האלה היא אחת המרפאות המובילות בתחום עקירה כירורגית לסת תחתונה, סתימות בשיניים חלביות, שיקום הלסת ויתר טיפולי השיניים. אם חיפשתם מרפאה בה הרופאים אדיבים ונעימים, אם אתם מעוניינים לבצע סתימות בשיניים לילדים באווירה נעימה אנחנו הכתובת שלכם. פנו אלינו כדי לגלות כמה פשוט לתקן את הנזקים בשיניים שלכם. אצלנו תקבלו מענה הולם ותהיו שבעי רצון מטיפול מקצועי בידיים מומחיות. גם הילד שלכם ישתף פעולה ויעבור את הטיפול במהירות מקסימלית. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולקבל את כל המידע הנחוץ לכם לקראת התחלת הטיפול.

 

טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה

 

לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה
לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: