סתימות | מרפאת האלה
| 09-794-33-33

הטיפולים שלנו:

סתימות

סתימות


סתימות הן האמצעי הכי נפוץ והכי מקובל לשיקום פגיעה בשן, בדרך כלל בשל עששת. לפעמים ייעשה שימוש בסתימה גם על מנת לבצע שיקום עמוק ואף כחלק מתיקון קוסמטי. במרפאת השיניים האלה שבנתניה, מרפאה רב תחומית ורבת מוניטין, תוכלו להיפגש עם מיטב רופאי השיניים המתמחים בשחזור שיניים באמצעות סתימות. במרפאה קיימת הקפדה על מקצועיות ברמה גבוהה ביותר והכל באווירה נעימה ואפילו משפחתית.

סתימה כפתרון לשנים ארוכות

שיקום השן באמצעות סתימות הינו אמצעי בדוק לעצירת נזקים נוספים, כדוגמת טיפולי שורש ואפילו עקירות. שתי האפשרויות העומדות לרשות המטופלים הן סתימה אפורה (מתכתית) מצד אחד וסתימה לבנה (על בסיס חרסינה) מצד שני. רופאי השיניים במרפאת האלה מסבירים כי כאשר רופא מיומן מבצע את הטיפול, שני הסוגים הללו יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות. אך אם מבחינת העמידות שני הפתרונות טובים, הרי שאין ספק כי מבחינה אסתטית שיקום בסתימות לבנות נחשב להרבה יותר טבעי ויפה.

במיוחד כאשר העששת פוגעת בשן הקדמית או כאשר מדובר בסתימה גדולה ובולטת, סתימות חרסינה נחשבות לאסתטיות. אין דרך להבדיל בין צבע הסתימה לבין הצבע של השן הרגילה. אפילו המטופלים עצמם המגיעים אלינו יתקשו כעבור זמן לא רב להבחין באיזו שן בוצעה סתימה ובאיזו – לא. אגב, דווקא בסתימות האפורות, הנזק לשן לאחר הקידוח עשוי להיות ניכר יותר. כלומר, צריך להסיר יותר מהשן עצמה כדי שהסתימה תיושם באופן עמיד וחזק.

טיפול מסור מכל הלב

במרפאת האלה שבקריית השרון בנתניה, מעניקים שירות כולל, כל הפתרונות לשיקום הפה תחת קורת גג אחת. במרפאה רופאי שיניים מנוסים ומיומנים ביותר, אשר יבצעו את הבדיקה במיומנות ובסבלנות. לאחר מכן, המטופל מקבל הסבר מלא על סוג הסתימה ומיקומה. אנו ממליצים להגיע אל המרפאה מעת לעת, גם אם לא מרגישים כאב שיניים, אם אין נפיחות מיוחדת או רגישות לשתייה קרה/חמה. עששת וטיפול בסתימה בשלב שבו טרם חשים כאב מונע נזק נוסף ותמיד זה יהיה עדיף למטופל. הנכם מוזמנים למרפאתנו, בהנהלת דר' אברהם ראובן, להכיר את הצוות ולקבל טיפול מסור, מכל הלב.

 

טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה

 

לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה
לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: