רפואת שיניים לילדים | מרפאת האלה
| 09-794-33-33

הטיפולים שלנו:

רפואת שיניים לילדים

רפואת שיניים לילדים


לא כל רופא שיניים מן המניין יוכל להציע רפואת שיניים לילדים. אצלנו, במרפאת האלה, מכירים היטב את חשיבות הגישה הנכונה בכל סוגי טיפולים בילדים. רופא מקצועי שגם יודע לקבל את הילדים ואת הוריהם בסבר פנים יפות, רופא שמכיר את אתגרי הטיפול במשנן מתחלף (שיני חלב) הוא רופא שעושה את ההבדל. אנו גאים לספר על כי במרפאת שיניים האלה תוכלו לפגוש את אחת מרופאות השיניים המבוקשות ביותר בארץ בטיפול בילדים. כמו כן, אנו מרפאה רב תחומית כך שלא צריך "לנדוד" בין מרפאות שונות והכל תחת קורת גג אחת.

מה חשוב להורים אחראים לדעת

במרפאת שיניים האלה מציעים מכלול רחב של טיפולים שיניים לילדים, כאשר השאיפה היא לטפל בשלב מוקדם. אנו ממליצים להגיע לביקורת אצל רופא השיניים פעמיים בשנה בכדי לאתר סימנים לעששת או כדי לקבל הדרכה לצחצוח נכון (חשוב כבר מהשן הראשונה) וכמובן לטיפולי סתימות וטיפולי שורש. רופאי השיניים שלנו ממתמחים בביצוע סתימות וטיפולי שורש בילדים, כאשר הרגישות והיחס האישי הם נר לרגלנו. הורים אחראים יודעים ומבינים כי סתימה כיום תוכל למנוע טיפול שורש בשלב מאוחר יותר. וטיפול שורש שמבוצע בזמן, מונע הופעת כאבים קשים ונזקים נוספים.

מדוע חשוב לטפל גם בשיני חלב?

במרפאת שיניים האלה, נשמח להכיר לכם את הצוות שלנו, שכולל רופאי שיניים מאוד מנוסים בטיפול בילדים. רופאי השיניים שלנו מדגישים כי גם כאשר מדובר בשיני חלב, אסור להזניח וחשוב לטפל. מדוע? מכיוון ששן החלב חיונית לשמירת המקום לשן הקבועה וכל ליקוי או בעיה עלולים להשפיע גם על בריאות השן הקבועה ועל בקיעתה באופן תקין. כמובן, טיפול בזמן בשיניים קבועות חוסך בהמשך טיפולים מורכבים יותר שניתן היה למנוע.

מרפאת שיניים האלה, לרפואת שיניים מתקדמת, הינה מרפאה בין תחומית ובה מגוון רחב של טיפולים. הצוות שלנו כולל גם את ד"ר אברהם ראובן, רופא מתל השומר, רופאי שיניים מקצועיים באורתודנטיה ורפואת שיניים לילדים והכל תחת ניהולו המצוין של דר' אברהם ראובן.
חיפשתם רפואת שיניים לילדים ברמה גבוהה? נשמח לארח אתכם במרפאתנו כדי שתוכלו להתרשם בעצמכם.  
 

טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה

 

לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה
לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: