שיקום הפה | מרפאת האלה
| 09-794-33-33

הטיפולים שלנו:

שיקום הפה

שיקום הפה


לא כל רופא שיניים נוהג לבצע שיקום שיניים. יש רופאים שבעיקר מציעים טיפולי סתימות. אחרים מבצעים בעיקר טיפולי שורש, יש אורתודנטים, מומחים לטיפולי חניכיים, עקירות, השתלות וכן הלאה. במרפאת האלה, מרפאה רב תחומית, יודעים לבצע את כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת. בזכות העובדה שבמרפאה (בניהול דר' אברהם ראובן) יש מגוון רופאי שיניים, הלקוח לא צריך יותר לחפש ולהתאמץ בכדי למצוא את הרופאים שיוכלו בשילוב ידיים לבציע שיקום מלא ומקצועי במיוחד. אצלנו דוגלים בשירות אישי מכל הלב ומסוגלים לבצע שיקום הפה עם כל מה שכרוך בכך: סתימות וטיפולי שורש, עקירות כירורגיות ויישור שיניים וכן גם שיקום על גבי שתלים.

שיקום על שתלים

שיקום הפה על בסיס שתלים דנטליים הינו המילה האחרונה בשיקום השיניים. שיקום על גבי שתלים נחוץ למשל כאשר אין מנוס ורופא השיניים חייב לעקור שן. במידה ולא מבצעים שיקום על גבי שתל, נוצר לא רק עיוות אסתטי. עם הזמן, החלל שבין השיניים גורם להתעוותות של סגר השיניים. בנוסף, תופעה ידועה היא של נסיגת חניכיים ואפילו ספיגה של העצם. יישום של שתל מונע את ההתדרדרות הזאת ויש בכך כדי להחזיר את החיוך השלם. עוד בהקשר זה, מציינים רופאי השיניים ממרפאת האלה, שיקום הפה באמצעות שתל יכול למנוע נזק לשיניים בריאות (לא צריך להשחיז שיניים בריאות כדי להתקין סוג של גשר). כמו כן, יש כיום פתרונות שלא היו בעבר כגון השתלה ושיקום ללא צורך בהרמת סינוס, השתלה בהעמסה מידית ועוד.

טיפול מסור מצוות מרפאת האלה

רופאי השיניים במרפאת האלה עומדים לרשותכם, ואין זה משנה איזה סוג של שיקום הפה אתם צריכים. אנו עושים על מאמץ להעמיד לרשותם מרפאה אסתטית ויפה ובעיקר צוות רופאים בכיר, עם גישה אישית ואווירה משפחתית.

אתם מוזמנים לסור למרפאה לביצוע בדיקה מקיפה, באווירה נינוחה. לאחר בדיקה, צילומי נשך, צילומים וכיוצא באלה, תוסבר לכם מהי הדרך (או הדרכים) הכי מתאימה לשיקום הפה שלכם, כדי שתוכלו לחזור ולחייך, ללא כאבים. נשמח לארח אתכם במרפאתנו ולהעניק טיפול מסור, אישי ומקצועי.
 

טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה

 

לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה
לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: