שיקום שיניים בנתניה | מרפאת האלה
| 09-794-33-33

הטיפולים שלנו:

שיקום שיניים בנתניה


השיניים שלנו מסבות לנו כאב ותסכול החל משלב בקיעתם בגיל מספר חודשים ועד בכלל... בגיל המבוגר השיניים בהחלט מצריכות התייחסות מיוחדת וזאת בגלל העובדה שהן צברו נזקים רבים במהלך השנים, וכתוצאה מההתבגרות הן ניזוקות ופעמים אף נפרדות מאתנו לצמיתות. המראה של הפה הופך להיות בשלב זה עצוב ומבוגר, והחסר גדול מאוד כאשר בין שן לשן חסרה שן... אך הבשורה הטובה היא שיש כיום מגוון טיפולים וטכניקות שנועדו לספק מענה למצב זה ולאפשר טיפול מתאים שיאפשר לכם לפתוח פה ולחייך בביטחון. וזאת לאחר תהליך שיקום שיניים בנתניה. מדובר על טיפול שכולל פעולות שונות שנועדו להשלים את המראה של הפה ולהשיג שיקום שיניים בנתניה למראה נאה.

שיקום פה בהרדמה מלאה

שיקום פה ביום אחד כרוך לעיתים בכאבים רבים. לא נעים לחוש את הכלים הטיפוליים בתוך הפה ולא נחמד להתמודד עם הכאבים שהפעולות הללו מסבות לנו. לא פעם כרוך שיקום שיניים בנתניה גם בפעולות כירורגיות. כדי למנוע מהמטופל את תחושות הכאב ועל מנת לאפשר לו לעבור את הטיפול בלי להרגיש את כל הכאבים לכל אורך הטיפול ניתן לבצע את הטיפול תחת אלחוש. ואכן שיקום שיניים בנתניה יתבצע לרוב תחת אלחוש או טשטוש. כאשר פעמים יומלץ על ביצוע שיקום פה ביום אחד ואז אפשר יהיה לבצע אותו תחת הרדמה מלאה. אמנם טיפול כזה מעמיד את המטופל מול מבנה מחודש של שיניים, וצורך להסתגל לשינוי הדרמטי הזה בתוך פיו.

שיקום שיניים בשרון

אמנם ההרגשה שהמטופל חש במהלך טיפול שיקום שיניים בשרון הוא מרכיב מהותי בטיפול כולו, אבל הוא לא חזות הכול. כיוון שלמעשה מטרת העל של הטיפול היא התוצאה של הטיפול. כיצד נראה הפה לאחר הטיפול? האם השיניים נראות כמו טבעיות ואכן משלימות את החסר בצורה נאה ומחמיאה? מרפאת שיניים האלה היא מרפאה מקצועית ומתקדמת ביותר בתחום רפואת השיניים, והיא מציעה מגוון טיפולים מותאמים לכל פציינט. אם אתם מתעניינים על שיקום שיניים בנתניה ללא הרדמה – אנחנו הכתובת שלכם.

שיקום פה ביום אחד

הצוות המקצועי של מרפאת האלה מזמין אתכם להתרשם ממרפאה נעימה באווירה רוגעת ושלווה. מצוות מסור ומקצועי שערוך להציע לכם שיקום שיניים בשרון, ולבצע שיקום פה כנדרש לכם במקצועיות רבה ובצורה מושלמת. שיקום שיניים בנתניה מומלץ לבצע אצלנו! גם אתם תיהנו מטיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
 

טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה

 

לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה
לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: