שתלים | מרפאת האלה
| 09-794-33-33

הטיפולים שלנו:

שתלים

שתלים


אם רופא השיניים נאלץ לבצע עקירה של אחת השיניים או באם יש נזק מקיף יותר (לשורה של שיניים ואף לכולן), ניתן לתקן את המצב בעזרת שתלים דנטליים. בעזרת רופאי השיניים הממתינים לכם במרפאת האלה, נבין כעת מהם בדיוק השתלים הללו, במה טמונה חשיבותם ואיך מיישמים אותם.

מהם שתלים ואיך מיישמים?

הצורך בשתלים יכול להגיע בעקבות מחלה ממושכת שפגעה בחניכיים או בשל נזק שהגיע לעומק השן (כגון עששת) עד כדי פגיעה בשורשים, בתעלות ובעצב. יישום של שתלים מחייב פעולה כירורגית מסוימת, למרות שלא חייב כירורג מומחה, אצלנו במרפאה רוב הפעילות הכירורגיות מבוצעות ע"י כירורג מומחה בכיר מבית החולי "הדסה" שבירושלים".
ביצוע השתלת שיניים מחייב בדיקות מקיפות לרבות מצב החניכיים, הלסת, לעיתים גם בדיקת הסינוסים (בהשתלה בלסת עליונה).

שתלים על פי רוב מבוססים על מעין בורג מיוחד שיגיע במקום השורש של השן הטבעית. לאחר ביצוע צילומים או סי טי, ולאחר שיודעים בדיוק מה מצבה של הלסת, ניתן להחליט אילו שתלים ידרשו. יש כיום סוגי שתלים שונים, לרבות שתלים יותר ארוכים, שתלים רחבים, שתלים שניתן ליישם גם ללא עצם לסת (למשל על בסיס עצם הלחי). המרכיב המרכזי הינו בורג שעשוי טיטניום. על גבי הבורג הזה מתקין הכירורג המומחה מבנה ומלמעלה מוסיפים את הכתר הסופי (לאחר תקופת שנדרשת לקליטת השתל). זה בעצם התחליף של השן, שנועד לאפשר לעיסה כרגיל וגם נראה מבחוץ כמו שן לכל דבר ועניין.  

טיפול מסור באווירה נעימה

בהשתלת שיניים ובהכנת שתלים יש צורך בשיתוף פעולה עם מעבדה ולכן אנו עובדים עם מעבדות שיניים מקצועיות המספקות איכות בסנדרטים הגבוהים ביותר. מכיוון שבמרפאת האלה עומד לרשותכם צוות שלם של רופאי שיניים מיומנים, אתם נהנים מדבר מה חשוב במיוחד. המטופל מקבל את כל מה שצריך תחת קורת גג אחת. במרפאה שלנו אנו שמים תמיד את המטופל במרכז. אנו פועלים בשקיפות מלאה, באווירה משפחתית ויחס אישי. מנהל המרפאה, דר' אברהם ראובן, ארגן צוות מנצח שמציע מגוון טיפולים לרבות שתלים. אתם מוזמנים להגיע אלינו לטיפול מסור, באווירה נעימה.
 

טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה

 

לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
טלפון
09-794-33-33
כתובת
רחוב האלה 5,
קרית השרון, נתניה
לבדיקה ראשונה ללא התחייבות מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם: